EVENEMENTEN

Wedstrijden & Uitslagen

Hieronder vind je de aankomende wedstrijden van seizoen 2015-2016 en welke F.A.N.-rijders je hiervoor kunt aanmoedigen! (uitslagen en wedstrijdinfo vind je op: www.schaatsen.nl - onder kopje kunstrijden)

Datum

Wedstrijd

Locatie

FAN-rijders

ZA 10.10.2015

Gewestelijk Kampioenschap

Eindhoven

Adv. Novice - Lieke Moone * 7e plaats

Adv. Novice - Stephanie Wouters * 8e plaats

Pre Basic Nov. A - Lara ter Mors * 9e plaats

Basic Nov. B - Nora Bergsma * 4e plaats

Basic Nov. C - Iina-Maria Hyyppa * 1e plaats

Basic Nov. C - Kiki van Gool * 2e plaats

ZA 17.10.2015

Pirouette Skating

Leuven - BE

Miniemen - Vera Verhoeven * 7e plaats

ZO 31.10.2015

1e selectiewedstrijd KNSBcup A

Den Bosch

Pre Basic Nov. A - Lara ter Mors * 11e plaats

VR/ZA 6/7.11.2015

Christmas Cup

Bremerhaven - DE

Kuerklasse 8 - Lara ter Mors * 3e plaats

VR/ZA 6/7.11.2015

Finlandia Cup

Gullegem - BE

Adv. Novice - Stephanie Wouters * 13e plaats

Basic Nov. B - Nora Bergsma * 6e plaats

ZA/ZO 14/15.11.2015

1e selectiewedstrijd ONK

Utrecht

Adv. Novice - Stephanie Wouters * 20 & 21e plaats

Adv. Novice - Lieke Moone * 14 & 17e plaats

ZA 28.11.2015

1e selectiewedstrijd KNSBcup B

Leeuwarden

Pre Basic Nov. B - Megan Coenraad * 12e plaats

Basic Nov. B - Nora Bergsma * 3e plaats

ZA/ZO 5/6.12.2015

3e City of Light Trophy

Eindhoven

Adv. Novice - Lieke Moone * 10e plaats

Adv. Novice - Stephanie Wouters * 13e plaats

Adv. Novice C (H) - Sherim van Geffen * 2e plaats

Basic Novice B - Nora Bergsma * 9e plaats

Basic Novice C - Kiki van Gool * 2e plaats

Basic Novice C - Iina-Maria Hyyppa * 3e plaats

Pre Basic Novice A - Lara ter Mors * 8e plaats

Pre Basic Novice B - Anne Schuit * 5e plaats

Pre Basic Novice B - Megan Coenraad * 16e plaats

Pre Basic Novice B - Vera Verhoeven * 9e plaats

ZA 12.12.2015

Hanzebokaal

Deventer

Pupillen A - Suus Muller * 1e plaats

Pupillen A - Elise van Dooren * 2e plaats

ZA 19.12.2015

 

1e selectiewedstrijd KNSBcup C

C

Heerenveen

Adv. Novice C (H) - Sherim van Geffen * 1e plaats

Basic Novice C - Kiki van Gool * 15e plaats

Basic Novice C - Iina-Maria Hyyppa * 1e plaats

ZA 16.1.2016

2e selectiewedstrijd KNSBcup A

Tilburg

Pre Basic Nov. A - Lara ter Mors * 20e plaats

VR/ZA 22/23.1.2016

2e selectiewedstrijd ONK

Dordrecht

Junioren - Lucia Settels * 3e plaats

Junioren - Chelsea Verhaegh * 5e plaats (SP)

Adv. Novice - Stephanie Wouters * 17e plaats

VR/ZA 29/30.1.2016

Kempen Trophy

Turnhout - BE

Adv. Novice - Stephanie Wouters * 24e plaats

Adv. Novice - Lieke Moone * 20e plaats

Novice B - Nora Bergsma * 16e plaats

ZA 30.1.2016

IJsvogel bokaal

Zoetermeer

Pupillen A (1) - Suus Muller * 9e plaats

Pupillen A (2) - Lina Minscovics-Yu * 9e plaats

Aspiranten C - Esmee Mol * 7e plaatsl

Maxi - Lisa Veldpaus * 3e plaats

VR/ZA 5/6.2.2016

Ice Talent Trophy

Hasselt - BE

Junioren - Chelsea Verhaegh * 3e plaats

Adv. Novice - Stephanie Wouters * 7e plaats

ZA 6.2.2016

2e selectiewedstrijd KNSBcup B

Deventer

Pre Basic Nov. B - Megan Coenraad * 11e plaats

Pre Basic Nov. B - Anne Schuit * 15e plaats

Pre Basic Nov. B - Vera Verhoeven * 25e plaats

Basic Nov. B - Nora Bergsma * 4e plaats

ZO 7.2.2016

Mata Hari Showwedstrijd

Leeuwarden

Solo 4 - Stephanie Wouters * 2e plaats

ZA/ZO 13/14.2.2016

Stars on Ice Cup

Zoetermeer

Basic Nov. B - Nora Bergsma * 3e plaats

Pre Basic Nov. A - Lara ter Mors * 9e plaats

Adv. Novice - Stephanie Wouters * 15e plaats

Adv. Novice - Lieke Moone * 12e plaats

Pupillen A - Suus Muller * 19e plaats

Pupillen A - Elise van Dooren * 23e plaats

Pupillen A - Lina Minscovics-Yu * 24e plaats

Aspiranten C - Esmee Mol * 3e plaats

Maxi - Maria Lopez * 10e plaats

ZA 20.2.2016

2e selectiewedstrijd KNSBcup

Nijmegen

Basic Novice C - Iina-Maria Hyyppa * 2e plaats

Basic Novice C - Kiki van Gool * 9e plaats

Adv. Novice C (H) - Sherim van Geffen * 1e plaats

Pre Basic Novice C - Ester Huis in't Veld * 23e plaats

ZA 27.2.2016

Willem II Bokaal

Tilburg

Pupillen A - Suus Muller * 7e plaats

Pupillen A - Lina Minscovics-Yu * 17e plaats

Pupillen B/C - Jolijn Smits * 5e plaats

Maxi - Lisa Veldpaus * 11e plaats

ZO 28.2.2016

Mariken bokaal

Nijmegen

Pupillen A - Suus Muller * 2e plaats

Pupillen A - Elise van Dooren * 8e plaats

Aspiranten C - Esmee Mol * 6e plaats

DO/VR 3/4.3.2016

Finale KNSBcup

Den Haag

Pre Basic Nov. A - Lara ter Mors * 14e plaats

Basic Nov. B - Nora Bergsma * 7e plaats

Basic Novice C - Kiki van Gool * 10e plaats

Adv. Novice C (H) - Sherim van Geffen * 1e plaats

ZA/ZO 5/6.3.2016

Nederlands Kampioenschap

Den Haag

Junioren - Lucia Settels * 5e plaats

ZA 13.3.2016

KVM bokaal

Utrecht

Pupillen A - Suus Muller * 6e plaats

Pupillen A - Elise van Dooren * 15e plaats

Pupillen A - Lina Minscovics-Yu *22e plaats

Pupillen B - Araam Kim * 10e plaats

Aspiranten C - Esmee Mol * 10e plaats

Maxi - Lisa Veldpaus * 14e plaats

Maxi - Maria Lopez Pekel * 15e plaats

ZA/ZO 2/3.4.2016

Ann Beukers Trophy

Den Bosch

 

 

 

 

 

Za/Zo 30.9.-1.10. 2017

KNSB cup 1

Selectiewedstrijd

Alkmaar

 

 

 

© Copyright 2016 Figure skating Academy the Netherlands